Geri ödeme politikası / Refund Policy
PMCLUB Yazılım Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi aşağıdaki geri ödeme politikasını sunmaktadır:

e-Öğrenim kursları: Kurstaki ilerlemeniz %30'dan az olduğunda bir aya kadar tam bir geri ödeme talep edebilir ve alabilirsiniz.
Resmi sınav kuponları: Sınav kuponunuzu aldıktan sonra on güne kadar tam bir geri ödeme talep edebilir ve alabilirsiniz. Sınav fişinin veya detaylarının tesliminin PMCLUB Yazılım Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından hizmetin tam olarak ifası olduğunu ve geri çekme hakkınızın kaybolduğunu kabul etmektesiniz.

Siparişiniz birden fazla ürün içeriyorsa, siparişteki ürünlerin bir kısmı veya tamamı için geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz, bu durumda her ürün yukarıda açıklandığı gibi kendi türünün koşullarına tabi olacaktır.

Geri ödeme talebinde bulunmak için e-postayı şu adrese gönderin: info@pmclub.pro
PMCLUB Yazilim Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi offers the following refund policy:
  • eLearning courses: You can request and receive a full refund for up to one month when your progress in the course is less than 30%.
  • Official exam vouchers: You can request and receive a full refund for up to ten days after you receive your exam voucher. You acknowledge that the delivery of the exam voucher or its details is the full performance of the service by PMCLUB Yazilim Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi and that your right to recall is lost.

If your order contains multiple items, you can request a refund for some or all of the items in the order, in which case, each item will be subject to the conditions of its own type, as explained above.

To request a refund send the email it to: info@pmclub.pro